İptal İade Güvence Paketi


İptal İade Güvence Paketi

A'dan Z'ye Travel hayal ettiğiniz tatili avantajlı fiyatlarla ve iptal iade güvence paketiyle korkmadan yapabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatıyla aldığınız tatilinizi iptal etmek zorunda kaldığınız zaman bu paket sayesinde paranızı geri iade alabilir, gönül rahatlığıyla avantajlı tatil fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

İptal İade Güvence Paketi Hizmeti Nasıl Alınır?

Erken rezervasyon fırsatıyla satın aldığınız yurt içi turlarda, iptal ve iade güvence paketini birlikte satın alarak tatilinizi gönül rahatlığıyla planlayabilir, iptal etmek zorunda kaldığınız da paranızı güvenle geri iade alabilirsiniz.

İptal iade Güvence Paketi Hizmetinin Koşulları Nelerdir?

Rezervasyon başlangıcından Günübirlik turlarda 72 saat, Konaklamalı turlarda 10 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir, paranızı kesintisiz iade alabilirsiniz.

1 gece ve üzeri konaklamalı turlarda geçerlidir.

Sadece yurt içi turlarında geçerlidir.

Uçaklı turlarda, uçak biletini kapsamaz. Havayolu firması başka bir firma olduğu için iptal iade güvence paketinin dışında kalmaktadır.

İptal İade Güvence Paketi Hizmetini Neden Almalıyım?

Erken rezervasyon fırsatıyla yararlandığınız avantajlı fiyatlar sayesinde tatilinizi daha uygun bir bütçeyle yapabilir ve indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatıyla %50’ye varan indirimlerle seyahatinizi planlamış olursunuz. Tatile gitmeden önce taksit ve ödeme avantajlarıyla tatilinizi erkenden garanti altına almış olursunuz. Fakat bazı sebeplerden dolayı tatilinizi iptal etmeniz gerekirse, iptal iade güvence paketi hizmetiyle aldığınız tatilin geri ödemesini, seyahatinizin 72 saat öncesine kadar iptal etmeniz halinde geri alabilir ve bir sonraki tatilinizin için avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

İptal İade Güvence Paketi Hangi Turlarda Geçerlidir?

İptal iade güvence paketi, A'dan Z'ye Travel yurt içi turlarını kapsamaktadır. Yurt içi turlarında konaklama rezervasyonlarında geçerli olan iptal iade güvence paketiyle rezervasyonunuza 10 gün kala paranızı kesintisiz olarak geri iade alabilirsiniz. İptal iade güvence paketi ulaşımı kapsamaz, uçaklı turlarda uçak bileti başka bir firma tarafından kesildiği için iade işlemi gerçekleşmez.

İptal İade Güvence Paketi Satın Almazsam Ne Olur?

A'dan Z'ye Travel kapsamında iptal iade ve güvence paketi satın almayan misafirlerimiz, tur sözleşmesinde yer alan iptal ve iade koşullarına göre rezervasyonlarını iptal edebilir ve sözleşme koşullarına göre iade işlemlerini başlatabilirler. İptal iade güvence paketiyle A'dan Z'ye Travel sizlere  Günübirlik turlarda 72 saat, Konaklamalı turlarda 10 gün öncesine kadar kesintisiz geri iade imkanı sunmaktadır.